ПУЛЬТЫ ДУ | Купить пульт в Киеве, Одессе, Харькове, Днепре | Купить пульт для телевизора

data icon freeship png

Швидка доставка

Батарейки у подарунок

data icon leather png

Відмінна якість

Пульти дистанційного керування – комфортний відпочинок

Напевно, у кожного з нас була така ситуація, коли пульт дистанційного керування зламався або його було втрачено. У підсумку приходиться бігати по магазинах або вишукувати потрібну модель на радіо ринку.

Магазин PULT HOUSE пропонує вирішення цього питання. Наш каталог пультів допоможе знайти потрібну вам модель, а саме пульти для:

  • Телевізорів;
  • Супутникових ресиверів;
  • Кабельного ТВ;
  • Ефірних приставок;
  • Кондиціонерів;
  • Програвачів;
  • Універсальні пульти.

Особливості універсальних пультів

Ці  моделі, які ще називають все в одному, відрізняються можливістю керування будь якою  технікою, починаючи з музикального центра і закінчуючи розумними лампочками. Завдяки такому рішенню ви зможете зекономити місце, викинувши всі непотрібні пульти. Особливо потрібні такі моделі у великих будинках чи квартирах.

Окрім пультів з обмеженою кількістю підтримуваних пристроїв є також пульти в яких є можливість програмування бо навчання. Під цим розуміють використання спеціального ПЗ та застосування базового пульта для конкретного пристрою.

У нашому магазині представлений великий вибір універсальних пультів, наприклад пульт функцію навчання CHUNGHOP SRM-403E, у якому присутня вбудована пам'ять завдяки чому код зберігається навіть при зміні батарейок. За допомогою цієї моделі можна керувати телевізором, DVD, SAT, CATV, AUX різних брендів. Така покупка стане ідеальною заміною для пульта який втрачено.

Телевізійні пульти

Дистанційний пульт для телевізора вважається найбільш популярним тому, в нашому магазині цей товар представлений найбільшою кількістю моделей. А саме, тут ви знайдете пульти для брендів Sitronics, AKAI, AIWA, Daewoo. Всі пульти відрізняються високою якістю складання і виконані у якісному корпусі.

Пульти для ресиверів

Також у нас ви зможете замовити пульт ДК для ресивера, який дуже виручить, якщо основний пульт зламався або був втрачений. Якщо ви не можете знайти підходящу модель серед різноманіття нашого каталогу, дзвоніть, і менеджери допоможуть вам з вибором.